قرآن آموز قرآن آموز قرآن گرام
آزمون حفظ سوره مبارکه حجرات بالای 15 سال
رایگان
شروع یادگیری ثبت نام ورود
کد دوره Arman-H
مدت دوره 2
برگزار کننده قرآن آموز
موضوع جشنواره قرآنی آرمان
تعداد محتوا 1
سطح متوسط
صدور کارنامه دارد
صدور گواهینامه دارد

آئین نامه بخش حفظ جشنواره قرآنی آرمان

۱_ آزمون مرحله اول حفظ سوره مبارکه حجرات در دو بخش برگزار می گردد : الف : ارسال فایل تصویری از قرائت ترتیل حداقل ۵ آیه از سوره اعلامی به منظور تعین سطح قرائت و حسن تلاوت شرکت کنندگان . ب: آزمون تستی حفظ سوره حجرات.

۲_ داوری آثار در بخش حفظ منوط به شرکت در هر دو بخش کتبی و ارسال فایل تلاوت ترتیل سوره حجرات می باشد .

۳_ شرکت کنندگان در مرحله مقدماتی جشنواره می بایست هنگام ضبط ویدئویی تلاوت گوشی خود را در حالت افقی قرار دهند .

۴_ شرکت کنندگان در جشنواره ابتدا باید در سایت جشنواره به آدرس: https://Quran-Amooz.com ثبت نام نموده و جهت اخذ سایر موارد و الگوهای قرائت،صوت مفاهیم و...در کانال جشنواره به آدرس: https://eitaa.com/armanquran در پیام رسان ایتا عضو شوند.

۵_ در بخش ارسال فایل ویدئویی تمام شرکت کنندگان می بایست قبل از شروع تلاوت نام و نام خانوادگی ، شهری که از آن در جشنواره شرکت نموده اعلام و در زمان ارسال اثر سایر موارد اعم از شماره ملی تلفن همراه خود را به همراه فایل ویدئویی تلاوت خود به پیام رسان جشنواره به شماره 09109546363 ارسال نمایند .

۶_ در بخش ارسال فایل تصویری ترتیل سوره حجرات به منظور یکسان بودن شرایط شرکت کنندگان ،بدون بهره گیری از افکت های صوتی نسبت به ضبط تلاوت خود اقدام نمایند .

۷_ شرکت در بخش آزمون تستی حفظ سوره حجرات از 16 اردیبهشت لغایت 20 اردیبهشت ماه 1402 می باشد . ✅تبصره 1: تجمیع امتیاز در هر 2 بخش مقدماتی جشنواره در رشته حفظ شرط سنجش و ورود به مراحل بعدی می باشد . ✅تبصره 2:داوری آثار در بخش بانوان و آقایان در دوره سنی زیر 15 و بالای 15 سال صورت می گیرد .

محتوای دوره


  •    1- آزمون

مدرس دوره

استعلام کارنامه و گواهینامه

عضویت در خبرنامه