قرآن آموز قرآن آموز قرآن گرام

مؤسسه علمی تفکّر برتر 

والایار با حدود 20 سال تجربه در زمینه تولیدات نرم افزاری و سامانه ها و اپلیکیشن های آموزشی ، فروشگاهی و تبلیغاتی ، فعالیت جدید خود را ارائه می نماید.

در حال حاضر سامانه قرآن آموز و شبکه اجتماعی قرآن گرام را تولید نموده و در راستای ترویج قرآن و یادگیری هر چه بهتر کلام خدا فعالیت دارد.

موسسه تفکّر برتر ابتدا اولین نرم افزار تحت ویندوز با عنوان آزمون ساز والایار دانش آموز و دبیر و مدرسه را طراحی و طی سالها به دانش آموزان و دبیران و مدارس مقاطع مختلف تحصیلی ارائه نمود و با بروز شدن سریع تکنولوژی روز دنیا به سمت تولید اپلیکیشن های آندروید ویژه تلفن های همراه پیشروی نمود و تولیدات خود را با اخذ تأییدیه های لازم از وزارت آموزش پرورش و نیز وزارت ارشاد اسلامی ، در ورژن های مختلف در اختیار کاربران وفادار خود از پیش دبستان تا دبیرستان و متوسطه اول و دوم قرار داده است.

 سپس با توجه به نیاز فعلی در امر آموزش از راه دور به صورت آنلاین و آفلاین ، تولید سامانه های آموزشی بسیار قوی خود  را شروع و به بهره برداری رسانید و در حال حاضر جزء اندک شمار مؤسساتی می باشد که سامانه آموزشی (LMS) با امکانات بسیار را تولید و به مراکز آموزشی و مدارس و آموزشگاه های علمی ارائه می نماید.

  

آدرس

تهران - خیابان ولیعصر - برج سپهر ساعی

شماره تماس

02188995515
09364384848

ساعت فعالیت

شنبه تا پنجشنبه 9 الی 18